Canada eTA application – ewiza do Kanady

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co trzeba wiedzieć?


Podróż do Kanady może okazać się wspaniałą przygodą, ale pamiętać należy o, iż podróżując samolotem należy stosownie się do niej przygotować. Na początku powinno się złożyć wniosek Canada visa online.

Po co wymagana jest tak naprawdę eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została głównie po to, żeby jednostki udające się do Kanady miały 100% pewności, że na granicy nie będą mieć żadnych większych trudności. Mieć na uwadze należy zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje zapewnienia, iż będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy podróżny musi przygotować się na rozmowę z pracownikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można otrzymać eTA Canada?

Komfortowym sposobem jest niewątpliwie skompletowanie wniosku przez Internet. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do sieci i mogą dokonać płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z zapłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeśli mowa o samych pytaniach to dotyczą one kluczowych informacji osobowych: imię, nazwisko, data oraz miejsce urodzenia, płeć, narodowość, numer paszportu oraz jego ważność itp. We wniosku należy wyznaczyć również z którą kwotą pieniężną zamierza się wjechać do Kanady. W internecie można odnaleźć internetowe poradniki, dzięki któremu zapewne każdy będzie w stanie wypisać wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Wypisanie wniosku powinno zająć mniej więcej 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź?


Przy wypisywaniu wniosku trzeba podać bez wątpliwości swój adres e-mail, na który po paru minutach przyjdzie informacja o pozytywnym zaakceptowaniu eTA.

W niektórych sytuacjach konieczne jest aczkolwiek dodatkowe sprawdzenie, w owym czasie na maila zostanie wysłana informacja, że konkretny wniosek potrzebuje uzupełniającej weryfikacji, zatem na odzew trzeba zaczekać 1-3 dni. Warto wspomnieć również i o tym, że eTA jest automatycznie integrowana z paszportem, wobec tego nie trzeba go wcześniej drukować.

To powinno Cię zainteresować:
visum Kanada.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *