Dorabianie kluczy śląsk

Usługi ślusarskie – dorabianie kluczy

Zamki w drzwiach, zarówno jak pozostałe mechanizmy mogą się zepsuć, każdy element z którego, zamek jest zbudowany, zależy od pobliskiego fragmentu.

Przyczyny awarii zamków

Najbardziej powszechną usterką jest zablokowanie się zapadek w wyniku wepchnięcia do zamka niepoprawnego klucza bądź tropu z uszkodzonymi ząbkami. Klucz, mimo wszytsko, dość łatwo jest zepsuć – wystarczy niewłaściwie go się nim posługiwać, jak na przykład otwierać nim kapsle od napojów lub dopełniać nim odkręcania metalowych elementów. Uszkodzony w taki sposób klucz niezwykle łatwo zablokuje zamek, a nawet ugrzęźnie w nim permanentne. Taki wariant uszkodzenia jest nadzwyczaj skomplikowany i jeśli chcemy aby wada została usunięta konieczne jest zadzwonić po ślusarza, który oszacuje miarę kłopotu, oraz naprawi lub wstawi nowy zamek. Ślusarz zajmuje się także oczyszczeniem zatrzasku, jak również jego pielęgnacją. Te działania mają na celu bezawaryjną pracę zapadek oraz lepsze funkcjonowanie całego urządzenia.

Podobnie częstą przyczyną zablokowania zamka w drzwiach jest złamanie się klucza w trakcie próby ich otwierania. Ta niekomfortowa okoliczność pociąga za sobą uzupełniające koszty – oprócz usunięcia części klucza oraz odbezpieczenia zamka przez ślusarza, istnieje konieczność dorobienia nowego klucza.

Dorabianie kluczy Katowice

Klucze najprościej dorobić w zakładach ślusarskich bądź niewielkich punktach usługowych oferujących m.in. sprzedaż zamków. Dorabianie kluczy odbywa się na bazie projektu oryginalnego klucza albo wkładki zamka. Jeśli jest to zamek typu YALE, kłopot jest łatwy do rozwiązania, aczkolwiek z zamkiem „Gerda” może być problem. W momencie naruszenia zamka antywłamaniowego odpowiedniej wymienić go na nowy.

W każdym mieście wyszukamy „pogotowie ślusarskie”, którego pracownicy dostepni są całą dobę, Jednym z miast w którym znajdziemy warsztaty ślusarskie są Katowice – stolica województwa śląskiego.

Dorabianie kluczy Śląsk to nie wyłącznie wykonywanie kopii zapasowych – to także sprzedaż zamków zarówno do drzwi domowych, jak i samochodowych, reperacja zatrzymanych mechanizmów zamków, awaryjne otwieranie drzwi do mieszkań i do aut, oczyszczanie a także konserwacja zamków i sporo innych prac.

Usługi ślusarskie są bardzo cenione – bez tego fachowca żaden zamek nie będzie funkcjonował poprawnie.

To powinno Cię zainteresować:
dorabianie kluczy katowice

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *