Warunki otrzymania ETA Kanada

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – czyli czym jest eTA

Podróżowanie do innych krajów nigdy nie były tak łatwe w zorganizowaniu jak współcześnie. Wystarczy paszport i odrobina zaangażowania, aby zwiedzić dużo krajów na wielu kontynentach. Jeżeli chodzi o poniektóre państwa – formalności trzeba dopełnić jeszcze przed wylotem. Na przykład wyjazd do Kanady potrzebuje autoryzacji podróży. Władze niektórych państw pozwalają zakupić wizę dopiero na granicy.

E-wiza do Kanady

Będąc obywatelem Polski, nie musimy posiadać wizy, żeby wjechać do Kanady. Trzeba aczkolwiek pozyskać eTA do Kanady – nie jest to papierowa wiza, ale elektroniczna autoryzacja Twojej wycieczki. Chodzi o to, że należy wypełnić aplikację na danej stronie internetowej a także złożyć aplikację na wejście na obszar państwa. Po otrzymaniu eTA bez trudności można rezydować w Kanadzie przez określony czas. Kanada e-wiza to platforma niewątpliwie łatwa w obsłudze, który nikomu nie przyniesie problemów. Elektroniczny nauka umoralniająca kosztuje skoro tylko kilka dolarów. Pewnie wiele ludzi uważa, że o wiele łatwiej byłoby zakupić wizę na lotnisku. Warto jednak docenić, że dzięki systemowi elektronicznemu rejestracja pobytu kosztuje tak niewiele, natomiast pełny proces trwa tylko parę minut.

Co jest niezbędne?

Aby wszystko poszło odpowiednio z planem, turysta potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, adresu e-mail oraz możliwości dokonania zapłaty płatnościami online.

Źródło:
eta für kanada.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *